pricing
צוות שליף

צוות שליף

צוות שליף הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם האחזקות

ניהול ואחזקת מבנים מחירון מעודכן [🌟2021🌟]

בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר לאתגרים הרבים הנסובים סביב הניהול השוטף והניהול של אירועים בלתי מתוכננים בבניינים בכלל ובנייני מגורים בפרט. בבניינים של מעט דירות יחסית (4-6 דירות), מצליחים הדיירים בדרך כלל להסתדר בכוחות עצמם באחזקה השוטפת של הבניין, אם כי גם בבניינים האלה אשר מנוהלים עצמאית (על ידי הדיירים), קשה לומר שרמת התחזוקה היא ברמה גבוהה ולשביעות רצונם של הדיירים. כאשר בוחנים את הבניינים הגדולים שבהם ישנן עשרות דירות, כבר לא מדובר באפשרות, אלא בצורך ממשי. בניינים גדולים צריכים להתמודד עם אתגרי תחזוקה מורכבים ביותר, בזמן שדיירים רבים יותר יוצרים חילוקי דעות רבים יותר ומקשים על הניהול השוטף של הבניין.

מהו שירות אחזקת מבנים?

שירות אחזקת מבנים הינו שירות שבו הדיירים מזמינים (בתשלום חודשי קבוע) ומקבלים תחזוקה שוטפת של הבניין מאנשי מקצוע המתמחים בכך. במסגרת השירות דואגים אנשי המקצוע לכל ההיבטים התחזוקתיים של הבניין. אנשי המקצוע אחראים לתחזוקת הגינה (למשל על ידי גיוס גנן מקצועי ופיקוח על עבודתו), תחזוקה של המעלית באמצעות חברת מעליות חיצונית, ניקיון שוטף של הבניין, ביצוע תיקונים שוטפים, איטום הגג וכמובן טיפול בכל תקלה אפשרית שקיימת בבניין ושמקורה הוא במרחב המשותף של המבנה.

מדוע נחשב השירות לאפקטיבי מאוד עבור בניינים גדולים?

הסיבה המרכזית שבגללה מתאים השירות של אחזקת מבנים לבניינים גדולים היא שבבניינים אלו ישנה הרבה תחזוקה שצריך לבצע באופן שוטף ועל פי הצורך. הסיבה השנייה היא שברוב המקרים, ועד הבית (או הבניין במקרה הזה) המורכב מחלק קטן של דיירי הבניין, לא מסוגל להתמודד עם אתגרים אלו בעצמו ושוכר אנשי מקצוע שונים ומתחלפים לכל מטרה, מה שבסופו של דבר מסתכם בעלויות גבוהות מאוד וביעילות נמוכה מאוד של התחזוקה. בנוסף, עקב המשאבים הרבים שזה דורש, מדובר בטרחה רבה לדיירי הבניין הכלל וחברי הוועד בפרט. כאן נכנסת לתמונה חברת אחזקת המבנים, אשר עובדת עם מקצוענים הפותרים כל בעיה, החל מנזילות ועד תקלה במעלית, שיגיעו ללא דיחוי כדי לפתור את הבעיות ולשפר את חיי הדיירים.

מי אנחנו?

בשוק קיימות הרבה מאוד חברות אחזקת מבנים, אבל שליף אחזקות  יש רק אחת. לשליף אחזקות יש כמה יתרונות מהותיים על פני החברות המתחרות:

ניסיון רב – אנו מחזיקים בניסיון של למעלה מ20 שנה בתחום אחזקת המבנים. לאורך השנים, השתפרנו ויחד עם הניסיון והידע הרב שצברנו הכל מתבטא בביצועים ובתימחור שלנו. בנוסף, קהל רחב של לקוחות הצטרפו אלינו לאחר שבדקו וניסו אותנו. הלקוחות יצאו גם מרוצים וגם ממליצים.

שירות מעולה – בשליף אחזקות מאמינים שהשירות הוא מעל הכל. אנו דואגים תמיד לעבוד רק עם בעלי המקצוע הטובים ביותר, החל מהחשמלאי שיגיע כשישנה תקלה ועד לצוות הניקיון שמגיע לנקות את הבניין שלכם. השירות שלנו מהיר ואיכותי בזכות העובדה שיש לנו שירות בפריסה ארצית. אין צורך להמתין זמן רב לטיפול בבעיה, אנו זמינים גם ביום וגם בלילה, גם ביום חול וגם בסוף השבוע, אנחנו כאן בשבילכם. 

מחיר תחרותי והוגן – אנו מאמינים גדולים בשילוב של שירות, מקצועיות ומחיר טוב. אלו הדברים המאפשרים לנו להתפרנס. אנו תמיד דואגים לספק ללקוחותינו את המחיר הטוב ביותר שאנו יכולים לתת. בלי אותיות קטנות ובלי סעיפים לא ברורים, תמיד תוכלו להציץ במחירון אחזקת מבנים שלנו כדי לוודא זאת.

אז אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם שירותי אחזקת מבנים, ניקיון, או כל דבר אחר – הגעתם למקום הנכון.

מחירון שירותי ניקיון

 • ניקיון בניינים מלא החל מ-399₪ לחודש

  ניקיון פעם בשבוע, כולל חדר מדרגות, לובי, מעליות, וחדר אשפה

 • ניקיון חדר מדרגות החל מ-299₪ לחודש

  *ניקיון פעם בשבוע

 • ניקיון אחרי שיפוץ החל מ-899₪

  *מחיר לניקיון דירה אחרי שיפוץ

 • ניקוי חניונים החל מ-999₪

  *מחיר משתנה לפי גודל החניון

 • עובד ניקיון שעתי לבניין החל מ-50₪ לשעה
 • הברקה קריסטלית החל מ-12₪ למ״ר
 • פוליש קריסטל החל מ-20₪ למ״ר
 • ליטוש אבן החל מ-50₪ למ״ר

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: