איֿש תחזוקה
צוות שליף

צוות שליף

צוות שליף הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם האחזקות

אחזקת מבנים, ניהול ואחזקת מבנים במחיר הכי זול בארץ

כל נושא ועד הבית, חלף מן העולם. ועד הבית, אינו מספיק לתחזוקה שוטפת של המבנה. יש לציין, כי חברות אחזקת מבנים שומרות על ערך הנכס. אם בניקיון שוטף של הבניין, ניקוי והברקת מעליות, גינון, מערכות חשמל, תחזוקת מעליות, בדיקות שנתיות של מערכות כיבוי האש ועוד. לכל חברה כזאת המתחזקת מבנים, ישנן חברות מקצועיות שכל אחת בתחומה מתחזקת מתקן אחר. וכן, אנשי מקצוע כגון חברות גינון, חברות שיפוצים וכו׳. קיים מענה אנושי, לקבלת קריאות חירום לגבי מתקנים או מעלית שאינה פועלת כתקנה מה שמעניק את המענה הנכון ביותר לדיירי הבניין.

אחזקת מבנים משפרת את איכות החיים

לדיירים, הרבה יותר נעים לחיות בבניין שמטפלת בתחזוקתו השוטפת,חברת אחזקת מבנים. פעולות שוועד הבית לא מסוגל היה לבצע, מפקידים בידיהן הנאמנות של חברות אשר מתחזקות בנייני מגורים רבים ואף עושות זאת ביד רמה. על מנת למצוא חברה אמינה, אשר תתחזק לכם את בניין המגורים, יש לבקש רשימה של בנייני מגורים שהיא מתחזקת באופן שוטף מזה זמן רב. רק בדרך זו, תוכלו להיות בטוחים כי הבניין שלכם מתוחזק בידיים אמינות ומקצועיות בכל מה שקשור לניקיון, גינון, תחזוקת מתקנים, ביקורות שנתיות שמחייבות ועוד.

מה עוד כלול בנושא של אחזקת מבנים?

יש לשים לב לחוזה ההתקשרות בין חברות אחזקת מבנים לבין הדיירים. יש לשים לב, כי החוזה כולל נושאים בסיסיים כגון תשלום החשמל של המבנה, תחזוקת הגינה, תשלומי מים וכן, טיפול חירום כאשר ישנה בעיה בתשתית המים המרכזית של הבניין, בעיות באספקת החשמל, טיפול במעליות ואפילו בכל הנושא של אספות הדיירים. כל הדיירים ישלמו על השירות ומומלץ כי לדיירים יהיה קשר עם חברת ניהול ואחזקה של הבניין בעת הצורך או בכל תלונה שלא תהיה, תקלה וכדומה. יש לשים לב היטב מה כתוב בשורות של החוזה, על מנת שלא תהיינה הפתעות.

הקץ לבעיות של תשלום וועד הבית

בכל בניין מגורים כמעט, ישנם סרבני תשלום לוועד הבית. במקרה זה, חברות העוסקות באחזקות מבנים, מחזיקים גם עורך דין, אשר מטפל בסרבני תשלומי וועד הבית. הנושא שמהווה יתרון הוא מהירות הטיפול בתקלות ובניין נקי ומתוחזק ללא רבב. זמן המענה לגבי כל שירות הוא מהיר, כאשר תשכרו את שירותיה של חברת אחזקת מבנים שיש לה וותק, שם ומוניטין המלווה אותה כבר שנים רבות.

למי מתאים שירות אחזקת מבנים?

האמת היא שבמיוחד בבניינים רבי קומות. כך שמי שמעוניין כי לא תהיה לו התעסקות מיותרת עם תקלות, חיפוש אחר אנשי מקצוע, השוואות מחירים או ספקים לא מקצועיים.. זה הזמן למצוא חברה המתחזקת  בנייני מגורים ברמה גבוהה ובקפדנות ללא דופי. שירות זה , מתאים לבנייני מגורים, אשר הדיירים אינם מצליחים לחלק את האחריות על וועד הבית.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: