man-1959859_640
צוות שליף

צוות שליף

צוות שליף הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם האחזקות

ניהול בניין, חברת ניהול בניינים מחיר הכי זול במדינה

הקושי בניהול עצמי של מבנה רב קומות, על כל המשתמע מכך, הוביל להקמת חברות לניהול בניין, המחליפות את וועד הבית המסורתי. חברות אלו, מנהלות את הבניין בכל הפעולות השוטפות הנדרשות, כגון: ניקיון חדר המדרגות וכן מטפלות במערכות המורכבות, הדורשות תחזוק על בסיס קבוע, כגון: מעלית או גנרטור.

וועד בית או חברת ניהול ואחזקה

ניהול מבנים, קיים כיום גם בבתים וותיקים, שהתנהלו בעבר בשיטה המסורתית, של דיירים המתנדבים לוועד הבית. בניינים רבים עייפו משיטה זו, ומעדיפים למסור את הניהול וכל הכרוך בו לידי חברה חיצונית, גם במקרה של צורך בתשלום נוסף, על השירות.

יתרונות חברה של ניהול בניין

היתרון של חברה חיצונית המנהלת את המבנה, הוא שכל הניהול והתחזוקה, מתקיימים מול חברה אחת. חברת ניהול חוסכת בטרדה, של הזמנת אנשי מקצוע לתיקונים השונים, ובחוסר הנעימות שבגביית דמי הוועד החודשיים. ההמלצה לבניין, השוכר את שירותיה של חברת ניהול חיצונית, היא להמשיך במקביל, עם נציגות וועד הבית, על מנת לפקח על חברת הניהול, ולבדוק שהיא אכן משלמת לספקים השונים בזמן. בנוסף, וועד הבית הנמצא בשטח המבנה באופן קבוע, ויכול גם להתריע בפני חברת הניהול, בעת הצורך, על תקלות ובעיות שונות הקורות בשטח.

מה חשוב לוודא עם חברת ניהול בניין

חשוב לוודא שחברת הניהול שנבחרה מבוטחת, ושהביטוח שלה, כולל גם את נציגות הבית. אחת לחצי שנה, חייבת חברת הניהול, להגיש דוח הכנסות והוצאות, כדי לאפשר שקיפות מלאה. בחוזה הנערך עם חברת הניהול, מומלץ להימנע מהכנסת סעיף, המחייב את נציגות המבנה בחבות אישית, במקרה של אי תשלום מסי וועד בית, על ידי דיירי הבניין. בנוסף, מומלץ להגביל את ההתקשרות עם חברת הניהול, לשנה אחת בלבד, ולוודא שאין סעיף, המאפשר חידוש אוטומטי, של תקופת ההתקשרות. כדאי גם לשים לב, שאין דמי ניתוק במקרה ודיירי הבניין, מעוניינים להפסיק את ההתקשרות עם חברת הניהול.

תמחור השירות

קיימות מספר אפשרויות, של תמחור השירות: 

  • סכום חודשי הנגבה מכל דירה – גביית דמי ניהול בנפרד מכל דירה, ותשלום נפרד במקרה של הוצאות נוספות.
  • תשלום כללי גלובלי – תשלום כללי עבור תחזוקה שוטפת, למעט חריגים כגון, איטום והחלפת צנרת.
  • חבילות ניהול – חבילות ניהול שונות, המתאימות לצרכים המשתנים של בניינים ואוכלוסיות שונות, בהתאם לתקציב הקיים. לדוגמה: ניקיון של פעמיים בשבוע או ניקיון של 3 פעמים בשבוע, יתומחר באופן שונה.

איתור חברת ניהול בניין מתאימה

הדרך הטובה ביותר לאתר חברת ניהול, המתאימה לבניין בו אתם מתגוררים, היא לגשת לבניינים דומים, ולהתרשם מרמת התחזוקה בהם. חשוב לא להתרשם רק מרמת הניקיון, אלא לבדוק גם את הדברים הפחות גלויים, לדוגמה: איכות הטיפול במערכות הבניין, היושרה מבחינת ניהול הכספים, האם קיימת אפליקציה לפתיחת פניות, ומה המהירות בה מגיבה החברה על פניות אלו. בנוסף, חשוב לבדוק, את רמת השירות והמומחיות של בעלי המקצוע, העובדים מול החברה, ועוד. חשוב לוודא, כי יש לחברת הניהול הנהלת חשבונות, ולבדוק האם היא מעסיקה בעלי מקצוע, או נעזרת בבעלי מקצוע חיצוניים.

חברת "שליף אחזקות"

חברת שליף אחזקות מעניקה, בין היתר, גם שירותים של ניהול בניין, כבר למעלה מ- 20 שנה, ויש לה לקוחות מרוצים, הממליצים עליה בחום. בחברת שליף אחזקות, השירות הוא מעל הכול, החברה עובדת עם בעלי מקצוע הטובים בתחומם, ופועלת בכל הארץ ביעילות ובאמינות. לבסוף, חברת שליף אחזקות, דואגת לתת ללקוחותיה, את המחיר הטוב ביותר, תמורת השירות הטוב ביותר.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: