girl-1531575_640
צוות שליף

צוות שליף

צוות שליף הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם האחזקות

ניקיון משרדים בתל אביב, שירות איכותי, מחיר הכי זול בארץ

סביבת עבודה נקיה ומאורגנת, היא מפתח לפרודוקטיביות העובדים במשרד, ומייצרת רושם ראשוני חשוב, עבור הלקוחות המבקרים בו. שימור ניקיון המשרד, כרוך באתגרים מגוונים, בעיקר כאשר מדובר במשרד גדול בתל אביב, המאוכלס בעובדים רבים. במשרד מהסוג הזה – נהיה חייבים שירות ניקיון משרדים בתל אביב, מחברה אמינה ומקצועית.

ניקיון המשרד בראש סדר העדיפויות

ניקיון משרדים בתל אביב ובכל רחבי הארץ, בעל חשיבות ממספר סיבות: ראשית, הניקיון מסיר את כל מחוללי המחלות, העלולים להתפתח על גבי האבק והלכלוך במשרד, ונמצאים בכל מקום, לדוגמה: בשירותים, במטבח, ואף על גבי הציוד המשרדי. הזנחת הניקיון והשמירה על ההיגיינה בסביבת העבודה, יכולה לעלות בימי מחלה, אשר פוגעים ישירות בעסק עצמו.

סדר וניקיון בסביבת העבודה

סדר וניקיון בסביבת העבודה, מעלים את הפרודוקטיביות והמוטיבציה של העובדים, במשרדים בתל אביב. לעובדים במשרד הנמצא באי סדר, יש סיכויים רבים יותר לאבד ריכוז בעבודה, לעומת סדר וניקיון המשפרים את הריכוז. 

יעילות בעבודה

סביבת עבודה נקייה ומסודרת, עוזרת לעובדים למלא את המטלות שלהם, בזמן הקצר ביותר, ללא בזבוז זמן על חיפוש דברים. שמירה על שיגרה של ניקיון במשרד, חוסכת מהעובדים התעסקות מיותרת בסדר וארגון, ומייצרת אווירה שנעים וכיף לעבוד בה. עובדים שכיף להם, יהיו גם יותר יעילים, ויתחילו את יומם בשמחה.

שירותי ניקיון משרדים בתל אביב כולל:

  • ניקיון חלל המשרד – ניקיון הכולל אבק, חלונות, פאנלים, דלתות, כסאות ובנוסף, כל הציוד המשרדי הנמצא בחלל המשרד.
  • ניקיון שירותים – ניקיון וחיטוי של השירותים על בסיס קבוע.
  • ניקיון שטיחים – שטיחים נוטים לצבור אבק ולכלוך יותר מכול פריט אחר במשרד, לכן חשוב לנקותם ביעילות.
  • ניקוי ספות ופינות ישיבה – מעבר לניקוי השוטף, טיפול בכתמים למיניהם.
  • ניקוי וילונות – ניקיון שוטף של הוילונות, הנוטים גם הם לצבור אבק.
  • תוכנית ניקיון מותאמת אישית – התאמת תוכנית ניקיון לכל משרד בתל אביב, באופן אישי, וקבלת השירות בשעות הנוחות ללקוח, ובמספר הפעמים בשבוע, הדרוש.

ניקיון משרדים בתל אביב בשעות הערב

מומלץ לתאם עם החברה, ניקיון בשעות הערב, כאשר המשרד כבר ריק, ונוח לנקות ולסדר אותו באופן יסודי. באופן זה, לא יפריע הניקיון לשגרת הפעילות המשרדית, והפעילות במשרד – לא תפריע לניקיון.

היתרונות בהעסקת חברת ניקיון

שכירת שירותיה של חברת ניקיון משרדים, מאפשרת לבעל המשרד, להסיר את נושא הניקיון מסדר היום, ולהעביר אותו לחברת הניקיון, הדואגת לכל. חברת הניקיון דואגת לחומרי הניקוי, נייר הטואלט, סבון, נייר מגבת למטבחון ועוד. אולם, מעבר לכל אלו, חברת הניקיון גם מסירה את הצורך, בהעסקת עובד ניקיון, ודאגה לכל התנאים הסוציאליים עבורו. בנוסף, ניקיון משרד נחשב להוצאה מוכרת לצרכי מס, כך שניתן להזדכות על הוצאות הניקיון הקיימות.

הציפיות מול חברת הניקיון

חשוב מאוד להגדיר את הציפיות שלכם מראש, לפני תחילת ההעסקה של חברת ניקיון. הגדרת זו, חוסכת עוגמת נפש מאוחר יותר, עקב סעיפים שאולי לא נסגרו עד הסוף. חברת ניקיון המשרד, אחראית על כל נזק הנגרם למתקנים, לריהוט, ומכשירי החשמל וכו. חשוב גם, שחברת הניקיון תהיה דיסקרטית, ולא תדליף אף חומר משרדי החוצה. 

חברת "שליף אחזקות" – ניקיון משרדים בתל אביב

חברת שליף אחזקות, מעניקה שירותים של ניקיון משרדים בתל אביב, כבר למעלה מ- 20 שנה. לחברה לקוחות מרוצים, שהולכים איתה שנים רבות, ואף ממליצים עליה בחום. בחברת שליף אחזקות, השירות הוא מעל הכול, והיא פועלת במהירות וביעילות. החברה עובדת עם פועלי ניקיון מקצועיים, ישרים, אמינים ובעלי המלצות, הנבחרים בקפידה. לבסוף, חברת שליף אחזקות, דואגת לתת ללקוחותיה, את המחיר הטוב ביותר, תמורת השירות הטוב ביותר.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום:

פתיחת צ׳אט
אפשר לעזור?
היי!
איך נוכל לעזור?