מבנה לאחר ניקיון משרדים
צוות שליף

צוות שליף

צוות שליף הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם האחזקות

ניקיון משרדים, שירותי ניקיון משרדים בפריסה ארצית ובמחיר מצוי

כמה נעים להגיע בכל בוקר למשרד נקי, כזה שמריח טוב, אין אבק על השולחנות, הרצפה מבהיקה וממש נעים לשהות בו. לא משנה באיזה תחום עוסק המשרד שלכם, אבל ניקיון משרדים הוא כרטיס הכניסה לחברה שלכם. גם לעובדים נעים, גם לכם וכן, הרושם שאתם משאירים על בעלי עסקים שמולם אתם מתנהלים יהיה רושם של חברה רצינית שאכפת לה מנראות המשרד, כזאת שמשקיעה הרבה. מלבד הניקיון הרושם הטוב, גם בריאות העובדים ותפוקת העבודה שלהם, קשורה בניקיון של המשרד.

מתי מומלץ לבצע ניקיון משרדים?

יש למצוא חברה וותיקה אשר מציעה ניקיון משרדים ברמה גבוהה. כזאת שיש לה הרבה עובדים ויכולה לספק לכם שירותי ניקיון בכל יום. חברה רצינית ומקצועית, תדאג גם לאספקה שוטפת של חומרי ניקוי, נייר טואלט, סבוני ידיים, נייר מגבת למטבחון של המשרד, נייר טואלט ועוד. יש לדאוג כי הניקיון יתבצע מדי יום בשעות הערב, כאשר העובדים כבר הלכו לביתם.  כאשר המשרד ריק, הרבה יותר קל לעבוד ולנקות באפן יסודי. שימו לב כי גם החלונות במשרד ינוקו על בסיס קבוע ולחברה שירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר, אשר יבוצע אחת לחצי שנה לפחות.

גם ניקיון וגם חיסכון בהוצאות

כאשר מעסיקים עובד ניקיון פרטי למשרד, הניקיון לא יהיה מופתי, אתם נאלצים שללם מכיסכם ביטוח לאומי ואת כל שאר התנאים הסוציאליים על פי חוק. כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון משרדים, בעל החברה הוא זה שאחראי על התנאים הסוציאליים של עובדיו. יש לציין כי על ניקוי המשרד, תזדכו בהוצאות משום שפעולה זו, נחשבת כהוצאה מוכרת לצרכי מס. קבעו עם כמה חברות אשר עוסקות בתחום של ניקוי משרדים ומתוכן תוכלו בחור את החברה שנראית לכם הכי מקצועית.

מדוע חשוב לתאם ציפיות מול חברות ניקוי משרדים?

כאשר אתם מגדירים מראש למה אתם מצפים מחברה וותיקה אשר עוסקת בתחום של ניקיון משרדים, תקבלו את דרישותיכם. ישנן חברות למשל המספקות גם שירותי הדברה, פוליש, ניקוי ריפודים ועוד. חברה העוסקת בניקוי משרדים, אחראית על כל נזק שייגרם  למתקנים, ריהוט, מכשירי חשמל ועוד. יש לשים לב כי החברה דיסקרטית ושם חומר מהמשרד שלכם לא יודלף החוצה. עוד  יתרון נוסף הוא שלא תישרו לעולם ללא צוות ניקיון. הסיבה היא שלחברות ניקוי משרדים יש כוח אדם רב וכך, תהיו שקטים יותר ותעסקו בעבודה הקשורה למשרד ולא תרוצו בחיפוש אחר מנקה משרדים בכל פעם מחדש.

קבלו המלצות מקולגות לגבי חברת ניקוי משרדים מומלצת

הניסיון של אחרים, תמיד היטיב עמנו. כך גם לבי בחירה מושכלת של חברת ניקיון משרדים. אם יש לכם קולגות שכבר מחזיקים בחברת ניקיון קבועה למשרדם, בקשו טלפון ומהרו לקבוע עם נציג החברה פגישה.  היתרון הוא שחברות המנקות משרדים כבר שנים, בוחרות בקפידה כל עובד\ת ניקיון, אם לגבי ההמלצות שלו, בדיקת עבר פלילי ועוד.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: